Kolorowy pasek
Kolorowy pasek

JEDNOSTKI POMOCNICZE W GMINIE ĆMIELÓW

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH oraz PRZEWODNICZĄCYCH ZARZĄDÓW OSIEDLI  I ZARZĄDÓW OSIEDLI – wybory 2019 r.

 

 

Lp.

Sołectwo

Sołtys/Przewodniczący Zarządu Osiedla

Rada Sołecka/Zarząd Osidla

1.

Boria

Rafał  Zugaj

1. Hubert Polak

2. Marzena Polak

2.

Borownia

Grażyna Foremniak

1.Alfreda Pietrzkiewicz

2.Wojciech Tomczyk

3.

Buszkowice

Anna Büttner

1.Zbigniew Książkiewicz

2.Marcin Markiewicz

3.Izabela Bakalarska

4.Dorota Cebula

4.

Brzóstowa

Michał Bajerczak

1.Mariola Orłowska

2.Krzysztof Szwagierczak

3.Przemysław Szwagierczak

4.Robert Bednarski

5.

Czarna Glina

Robert Wisowski

1.Ewa Giez

2.Marcin Wisowski

6.

Drzenkowice

Grzegorz Olszański

1.Arkadiusz Dziekański

2.Robert Sobczyński

3.Stanisław Kasprzyk

7.

Glinka

Grażyna Majcher

1.Teresa Granat

2.Krystyna Kulczuga

8.

Grójec

Zenon Wziątek

1.Iwona Grudzień

2.Jerzy Szumielewicz

3.Bożena Sikorska

4.Wiesława Pękalska

9.

Jastków

Krystyna Zdonek

1.Robert Heba

2.Józef Przygoda

3.Grzegorz Sokół

4.Zbigniew Kowal

10.

Krzczonowice

Sławomir Pięta

1.Paulina Szczechura

2.Ewa Kaczmarska

3.Urszula Szczęsna

4.Roman Niedbała

11.

Łysowody

Anna Warelis

1.Konrad Majdak

2.Barbara Majdak

12.

Piaski Brzóstowskie

Piotr Paszyński

1.Katarzyna Grelewska

2.Małgorzata Budzeń

3.Monika Ciszewska

4.Jadwiga Jasion

13.

Podgrodzie-Smyków

Andrzej Mikołajek

1.Damian Dróżdż

2.Agnieszka Pękalska

3.Szymon Chodakowski

4.Ryszard Tomczyk

14.

Podgórze

Wiesława Kieloch

1.Ewa Szczerbińska

2.Mirosław Duda

3.Katarzyna Piętka

4.Alina Lis

15.

Przeuszyn

Elżbieta Kędziora

1.Beata Pobrotyn

2.Dorota Łucka

3.Rafał Araźny

4.Ewa Domańska

16.

Ruda Kościelna

Ewa Karwacka

1.Agata Kot

2.Dariusz Ostatek

3.Sylwester Kapciak

4.Szczepan Witek

17.

Stoki Duże

Katarzyna Stępniewska

1.Mariusz Marzec

2.Arkadiusz Zygan

3.Magdalena Dziedzic

4.Justyna Szot

18.

Stoki Małe

Ewa Nowak

1.Halina Czapka

2.Wanda Borcuch

3.Krystyna Guzik

19.

Stoki Stare

Mariusz Boleń

1.Marta Szczygieł

2.Katarzyna Kurowska

3.Ewa Kieloch

4.Mateusz Kostrzewa

20.

Trębanów

Beata Góra

1.Justyna Horosz

2.Barbara Foremniak

3.Beata Kwiecień

4.Tomasz Góra

21.

Wiktoryn

Barbara Prokop

1.Bożena Rokita

2.Marianna Maruszczak

3.Halina Góra

22.

Wojnowice

Zofia Puławska

1.Ewa Wiszniewska

2.Zenon Adrian

3.Andrzej Gruszka

23.

Wola Grójecka

Łukasz Hadyna

1.Ewa Arczewska

2.Paweł Krakowiak

3.Mariola Łacinnik

4.Tomasz Pronobis

24.

Wólka Wojnowska

Adam Łupisz

1.Andrzej Misztal

2.Anna Sadowska

3.Monika Starzomska

4.Paweł Cieśniewski

1.

Osiedle Nr 1 w Ćmielowie

Rafał Stan

1.Zbigniew Kolasa

2.Zbigniew Czarnecki

3.Alfred Strąk

4.Romuald Wójcik

2.

Osiedle Nr 2 w Ćmielowie

Jolanta Madioury

1.Andrzej Wójcikowski

2.Robert Sobieraj

3.Zofia Syta

4.Albert Kalita

5.Andrzej Kuśmierz

6.Marek Tomaszewski

3.

Osiedle Nr 3 w Ćmielowie

Stanisław Samson

1.Halina Tomczyk

2.Danuta Wilczak

3.Anna Kwiatkowska-Olszewska

4.Halina Wójtowicz

Metadane

Źródło informacji:Jakub Wojtkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Jakub Wojtkiewicz
Data wprowadzenia:2009-04-22 08:34:31
Opublikował:Jakub Wojtkiewicz
Data publikacji:2009-04-22 08:46:33
Ostatnia zmiana:2019-02-20 14:13:13
Ilość wyświetleń:16339

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij