Kolorowy pasek
Kolorowy pasek

JEDNOSTKI POMOCNICZE W GMINIE ĆMIELÓW

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH oraz PRZEWODNICZĄCYCH ZARZĄDU OSIEDLA I ZARZĄDÓW OSIEDLI KADENCJA 2015-2019.

Lp.

Nazwa sołectwa

Sołtys

Rada Sołecka

1.

Boria

Gałka Bożena

Antonkiewicz Bożena

Szczerbińska Beata

Budzeń Piotr

2.

Borownia

Foremniak Grażyna

Foremniak Tomasz

Foremniak Szczepan

3.

Buszkowice

Buttner Anna

Słapek Jerzy

Markiewicz Marcin

Książkiewicz Zbigniew

4.

Brzóstowa

Bajerczak Michał

Szwagierczak Krzysztof

Sławski Robert

Orłowska Mariola

Frańczak Jarosław

Bera Tomasz

5.

Czarna Glina

Wisowski Robert

Wisowski Marcin

 

6.

Drzenkowice

Olszański Grzegorz

Piliński Mieczysław

Kudas Barbara

Kasprzyk Danuta

7.

Glinka

Majcher Grażyna

Murdza Sebastian

Kulczuga Jarosław

8.

Grójec

Wziątek Zenon

Sikorska Bożena

Pernak Witold

Wziątek Zenon

9.

Jastków

Zdonek Krystyna

Haniecki Romuald

Danek Maria

Walkiewicz Ryszard

10.

Krzczonowice

Kędra Czesław

Niedbała Roman

Chlebna Monika

Ojczymek Halina

11.

Łysowody

Warelis Anna

Wójcik Maria

Wójcik Henryk

12.

Piaski Brzóstowskie

Paszyński Piotr

Bajak Anna

Budzeń Małgorzata

Wanat Edward

Ziółkowska Anita

13.

Podgrodzie Smyków

Mikołajek Andrzej

Wziątek Stanisław

Tomczyk Ryszard

Świechowicz Zofia

14.

Podgórze

Kieloch Wiesława

Brodalka Iwona

Szczerbińska Ewa

Bócior Hanna

Papierz Adrian

15.

Przeuszyn

Kędziora Elżbieta

Araźny Marcin

Kędziora Robert

Kędziora Paweł

Maj Janusz

 

16.

Ruda Kościelna

Jaros Henryk

Dudek Sylwia

Karwacka Ewa

Witek Szczepan

17.

Stoki Duże

Wójcik Emilia

Fiszer Stanisław

Jagiełło Zbigniew

Kozieł Hubert

18.

Stoki Małe

Osojca Agnieszka

Borczuch Wanda

Guzik Krystyna

Kaczorowska Agata

19.

Stoki Stare

Boleń  Mariusz

Różalska Zofia

Sykała Jerzy

Siwek Zygmunt

20.

Trębanów

Góra Beata

Krzak Stanisław

Lemieszek Anna

21.

Wiktoryn

Góra Karolina

Kieloch Marcin

Kucharczyk Eliza

Heba Bożena

22.

Wola Grójecka

Druch Waldemar

Wziątek Andrzej

Kaczmarski Wojciech

Kubala Jerzy

 

 

23.

Wólka Wojnowska

Łupisz Adam

Misztal Andrzej

Starzomski Mateusz

Wasiek Janina

24.

Wojnowice

Puławska Zofia

Religa Kamil

Lipiec Angelika

Oraniec Marzena

1.

Komitet Osiedlowy Nr 1 w Ćmielowie

Bucior Jan

Skrok Kazimierz

Pytlak Zygmunt

Pękalska Krystyna

Suska Ryszard

2.

Komitet Osiedlowy Nr 2 w Ćmielowie

Madioury Jolanta

Trzcińska Barbara

Szot Mieszko

Sobieraj Robert

Rutkowski Andrzej

3.

Komitet Osiedlowy Nr 3 w Ćmielowie

Samson Stanisław

Krzak Paulina

Małaczek Krzysztof

Rak Paulina

Sitek Artur

Metadane

Źródło informacji:Jakub Wojtkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Jakub Wojtkiewicz
Data wprowadzenia:2009-04-22 08:34:31
Opublikował:Jakub Wojtkiewicz
Data publikacji:2009-04-22 08:46:33
Ostatnia zmiana:2015-02-18 08:49:22
Ilość wyświetleń:13532

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij